Innføring i datasikkerhet 2017

Fra Hiofwiki
Gå til: navigasjon, søk

Prosjekt 4

Hver labdag har plass til maks 5 grupper. Jeg vet mandagene kolliderer med forelesning, men labben tar erfaringsmessig ikke 5 fulle timer, selv om det er satt av det. Skriv dere på som gruppenummer under hver labdag.

Mandag 20. 10.00-15.00

  • Gruppe 2
  • Gruppe 20
  • Gruppe 11
  • Gruppe 17
  • Gruppe 12

Mandag 20. 15.00-20.00

  • Gruppe 1
  • Gruppe 8
  • Gruppe 5
  • Gruppe 404
  • Gruppe 18

Fredag 24. 12.00-17.00

  • Gruppe 23
  • Gruppe 13
  • Gruppe 15
  • Gruppe 9
  • Gruppe 10

Søndag 26. 12.00-17.00

  • Gruppe 403
  • Gruppe x
  • Gruppe X
  • Gruppe X
  • Gruppe X

Mandag 27. 10.00-15.00

  • Gruppe 1234
  • Gruppe 21
  • Gruppe 19
  • Gruppe 16
  • Gruppe 3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592

Mandag 27. 15.00-20.00

  • Gruppe 3
  • Gruppe 4
  • Gruppe 7
  • Gruppe 24
  • Gruppe 14

Fredag 31. 12.00-17.00

  • Gruppe 6
  • Gruppe 27
  • Gruppe 101
  • Gruppe 69
  • Gruppe 22

Prosjekt 5

Hver labdag har plass til maks 5 grupper. Skriv dere på som gruppenummer under hver labdag.

Onsdag 5/4 14.00-19.00

  • Gruppe 69
  • Gruppe 5
  • Gruppe 3
  • Gruppe 403
  • Gruppe 404

Torsdag 6/4 12.00-17.00

  • Gruppe 12
  • Gruppe 17
  • Gruppe 8
  • Gruppe 18
  • Gruppe 14

Fredag 7/4 08.00-13.00

  • Gruppe 101
  • Gruppe 13
  • Gruppe 9
  • Gruppe [Ledig]
  • Gruppe [Ledig]

Fredag 7/4 13.00-18.00

  • Gruppe 11
  • Gruppe 7
  • Gruppe 6
  • Gruppe 19
  • Gruppe 22

Torsdag 20/4 12.00-17.00

  • Gruppe 26
  • Gruppe 24
  • Gruppe 20
  • Gruppe 3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592
  • Gruppe 27

Fredag 21/4 08.00-13.00

  • Gruppe 2
  • Gruppe 1234
  • Gruppe 4
  • Gruppe 21
  • Gruppe 15

Fredag 21/4 13.00-18.00

  • Gruppe 10
  • Gruppe 1
  • Gruppe 16
  • Gruppe 23
  • Gruppe 5

Grupper

Gruppe 1

  • Patrick Winnem
  • Morten Haugland
  • Pål Johansen
  • Kristian Eidem
  • Muhammed Kutlu

Gruppe 2

  • Morten Hermanseter
  • Kristoffer Helgesen
  • Eirik Lindhaugen

Gruppe 3

  • Andreas Gulstad
  • Andreas Fjeld
  • Ruslan Sozranov

Gruppe 4

  • Anneli Charlott Ellingsen
  • Alexander Bøe Johansen
  • Simen Askeland
  • Arman Balic

Gruppe 5

  • Magnus Kristiansen
  • Rolf Henrik Kristiansen
  • Kristian Langerud-Hamba
  • Rune Langleite

Gruppe 6

  • Andreas Pettersen
  • Ole Martin Tellefsen
  • Joakim Johansen
  • Trevo Ledrick
  • Lasse Grønmo

Gruppe 7

  • Anuwat Prasertchat
  • Edwin Aldrin Angulo
  • Jonas Løngaa
  • Omar Shah

Gruppe 8

  • Emily Opsahl
  • Torben Johansen
  • Geir Karlsen
  • Jon-Patrick Henriksen

Gruppe 9

  • Marius Karlsen
  • Gustav Due
  • Lise Hauslo

Gruppe 10

  • Jørgen Sæter
  • Silje F Abrante
  • Anders Gjerløw
  • Irina Krastev
  • Heidi Elisabeth Børsting

Gruppe 11

  • Fredrik Breda
  • Melvin Langvik
  • Mathias Torgalsbøen
  • Mathias Grønnern
  • William Nilsen-Nygaard

Gruppe 12

  • Fredrik Markento Torgersen
  • Piotr Mizera
  • Mustafa Numic
  • Christian Thorsnes Nilsen

Gruppe 13

  • Kathrine Nygaard-Hansen
  • Tone Marie Egholm
  • Arthur Ekeheien
  • Karina Rabben Jacobsen
  • Adrian Hultengreen

Gruppe 14

  • Martin Bernhard Grannes
  • Jesper Prøitz
  • Andreas Abrahamsen Haldorsen
  • Andreas Andersen
  • Simon Michael Mebrhatu

Gruppe 15

  • Thea Amalie Davidsen
  • Ingrid Zerwekh Reme
  • Marius Bjørck
  • Jonas Haglund

Gruppe 16

  • Amanda Kristine Hansen
  • Daniel Castiel Pedersen
  • Torstein Røsok
  • Lars Ragnar Johansen

Gruppe 24

  • Mathias Dahl Andersen
  • Fredrik Engseth
  • Jesper Westby Hansen
  • Sindre Bergan

Gruppe 17

  • Andreas Westby
  • Michael Skogmann
  • Ted Skogmann
  • Sindre Fossheim
  • Rosanna Baptiste

Gruppe 18

  • Marius Christopher Malone Svinndal
  • Remi Rønning
  • Eemil Strand
  • Stian Andreas Margarites

Gruppe 19

  • Alexander Kardell
  • Ulrik Larsen
  • Marcus Strømme Olsen
  • Max Emil Storm Glomsrød

Gruppe 20

  • André Ghanima
  • Harald Pederstad
  • Mats Myhre
  • Eirik Andreas Gustavsen

Gruppe 21

  • Markus Yttergård Joelsen
  • Jon Bjørnar Andersen
  • Simon Berger
  • Herman Huseby

Gruppe 22

  • Nicolai Naglestad
  • Mina Helene Pettersen
  • Thomas Djørup

Gruppe 23

  • Ole-Edvard Ørebæk
  • Fredrik Nyseth Svendsen
  • Erlend Østlie
  • Christian Wroldsen
  • Hans-Martin Hansen

Gruppe 3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592

  • Ahmad Hajjar
  • Ahmed Khalaf
  • Bahar Seyhan
  • Thy Thy Dang
  • Kristian Borsheim Berge

Gruppe 69

  • Tidemann Norli
  • Dexter Smith
  • Simon Chen
  • Sindre Bergan

Gruppe 101

  • Thomas Angeland
  • Christoffer Øyane
  • Kim-Andre Engebretsen

Gruppe 403 - Access Forbidden

  • Marius Moe Olsen
  • Alexander Simmerholm
  • Vadim Kiisel
  • Herman Dragland
  • Mats Løvstrand Berntsen

Gruppe 404

  • Sebastian Mogen
  • Are Kristoffer Lamo
  • Aleksander Stensvik Volden

Gruppe 1234

  • Aleksander Emil Walle
  • Bianca Eilertsen
  • Sara Borgersen
  • Henrik Helgesen

Gruppe 26

  • Åsmund Hansen
  • Elise Michelle Gjersengen

Gruppe 27

  • Kristian Havdal
  • Jonas Andrè Østli Hagen
  • Kjetil Friborg

Ønsker gruppe

  • Daniel Pedersen
  • Heine Holmås Hardeland

Gruppesamarbeid

Fyll inn slik (koblingene vil bli nevnt 2 ganger):

  • Gruppe 9 samarbeider med Gruppe 10
  • Gruppe 69 motarbeider Gruppe 11
  • Gruppe 11 motarbeider Gruppe 69
  • Gruppe 4 motarbeider Gruppe 8
  • Gruppe 404 motarbeider Gruppe 13
  • Gruppe 1234 samarbeider med Gruppe 5
  • Gruppe 1337 knuse gruppe 403
  • Gruppe 403 prøve sæ på gruppe 1337 (Og vinner som vi alltids gjør)
  • Gruppe 101 skal bli hacket ned i støvlene av Gruppe 23
  • Gruppe 26 skal motarbeide Gruppe 14
  • Gruppe 6 motarbeider Gruppe 25
  • Gruppe 1 samarbeider med Gruppe 2
  • Gruppe 2 samarbeider med Gruppe 1
  • Gruppe 3.1415926535... samarbeider med Gruppe 18
  • Gruppe 24 samarbeider med Gruppe 7
  • Gruppa 19 samarbeider med Gruppe 21
  • Gruppe 12 mot gruppe 20
  • Gruppe 15 samarbeider med Gruppe 27
  • Gruppe 3 mot gruppe 16
  • Gruppe 16 mot gruppe 3