Innføring i datasikkerhet 2016

Fra Hiofwiki
Gå til: navigasjon, søk

Innhold

Lab / Prosjekt 5

Fyll inn FULLT NAVN på 4-5 gruppedeltakere og gruppenummer (se statussiden) under hver dag. Det er plass til maks 5 grupper pr dag, og derfor må hver gruppe ha minst 4 deltakere.


Tirsdag 12/4 10-15 (Magnus)

Gruppe A

  • (Gruppe 21)
  • Ildrid Nerbu Løfald
  • Marie Hultman Bjørn
  • Per Edvard Volla
  • Hege Linn Nilsen

Gruppe B

  • Gruppe 20
  • Robert Lindbäck Nilsen
  • Kristoffer Nordbakke
  • Ole Martin Abrahamsen
  • Karina Rabben Jacobsen

Gruppe C

  • Fredrik Larsen
  • Robert Andersen
  • Dino Babovic

Gruppe D / 13

  • Jarand Bjerkhaug
  • Simen Storheier
  • Ole Martin Høidahl
  • Torkel Vikeby

Gruppe E

  • Tina Helene Bunæs
  • Karoline Andreassen
  • Andrea Pharo Ronde
  • Tor Moltu

Onsdag 13/4 13-18 (Ole)

Gruppe A

  • Eirik Møgster Helgesen
  • Marius Gravningsmyhr
  • Øyvind Fotland
  • (Mangler ett gruppemedlem)

Gruppe B

  • Eirik Fossheim
  • Harald Sannum Dybdahl
  • Mohammed Barzinje
  • (Mangler ett gruppemedlem)

Gruppe C

  • Adrian Næss Monsen
  • Håkon Johansen
  • Sondre Engen
  • (Mangler ett gruppemedlem)

Gruppe D

  • Hozhan Koyi
  • Vetle Eidsmoen
  • Marianne Aasen
  • Erik Lie
  • Fredric Skinne

Gruppe E

  • Roberth Johansen
  • Kristian Jensen
  • Pål H. Westlund
  • Oybek Shernazarov

Torsdag 14/4 12-17 (Ole)

Gruppe A

  • Khoa Ngoc Le
  • Jan André Molteberg
  • Vidar Nøstvold
  • Erling Nordstrøm

Gruppe B

  • Hans Martin Andersson
  • Morgan Kristiansen
  • Michael Volden Magnussen
  • Erlend Sveen

Gruppe C

  • Thomas M Bergby
  • Petter Flytøren
  • Daniel Høgalmen
  • Espen Ottar Skjeggestad

Gruppe D

  • Mohamad Haissam Jalloul
  • Lasse Andre Fløien
  • Kamil Lipski
  • (Mangler ett gruppemedlem)

Gruppe E

  • Tonje Thøgersen
  • Daniel Svensen Sundell
  • Lars-Fredrik Aspestrand
  • (Mangler ett gruppemedlem)

Tirsdag 19/4 17-22 (Magnus)

Gruppe A

  • Pernille Elvegaard
  • Kim Brusevold Nilsen
  • Fredrik Aas Isaksen
  • (Mangler et gruppemedlem)

Gruppe B

  • Aga Hussein
  • Sondre Alexander Liljegren Pedersen
  • Henrik Hupe Olsen

Gruppe C

  • Petter Krossbakken
  • Henrik Brimsholm Larsen
  • Jonas Engseth
  • Vlad Jakovlev

Gruppe D

Gruppe 37

  • Abdul Samad Kakar
  • Eddie Strøm
  • Peder Lodrup
  • Stefan Kardell

Gruppe E

  • Niklas Kalmar
  • Morten R. Linstad
  • Martin Todorov
  • Jonas Nordström
  • Rune W. Rokne

Onsdag 20/4 13-18 (Ole)

NB! Det er mulig at denne labben kolliderer med en planlagt "drop-in"-workshop om digital eksamen for de som ikke har testet det i høst. Endelig dato/tid er ikke avgjort ennå.

Gruppe A

  • Anders Rehnberg
  • Magnus Næss
  • Marius Steller Imingen
  • Marcus Pedersen

Gruppe B

  • Lene Askeland
  • Daniel Østlie Syversen
  • Frederic S. Hauge

Gruppe C

  • Daniel Celand Dahl
  • Glenn Arne Ebol Christensen
  • Jonatan Bårdsen
  • Håkon Sørensen Bøckman

Gruppe D

  • Mads Benjamin Fjeld
  • Kristofer Natan Goodridge
  • Martin Gunnersen

Gruppe E

  • Berzi Wasfy
  • Ali Hamza
  • Fredrik Hov
  • Fredrik Kingell

Torsdag 21/4 12-17 (Ole)

Gruppe A

  • Cecilie Bekkevold
  • Ida Melvold
  • Ting Fung Yue
  • Meriton Gashi

Gruppe B - 15

  • Anders Pedersen
  • Christer Svenning
  • Jesper Nøkleby
  • Marius Edvardsen

Gruppe C

  • Kasper Christensen
  • Håvard Kristiansen
  • Tuan Hong Vo
  • Steffen Seppola Sletten

Gruppe 30

  • Tim Sand
  • Eirik Schorpen
  • Erlend Gjelsvik
  • John Steinar Bang

Gruppe E

Gruppe 37

  • Abdul Samad Kakar
  • Eddie Strøm
  • Peder Lodrup
  • Stefan Kardell

Søndag 24/4 12-17 (Magnus)

Gruppe A

  • (Gruppe 33)
  • Adrian Jensby Sandaker
  • Øyvind Syversen
  • Per Christian Veien
  • Helge Rohde Garder

Gruppe B - Individuelle

  • Robin Solberg
  • David Solbakken
  • Lars Olsen
  • Beathe Borge

Gruppe C - 38

  • Benedicte Bye Hansen
  • Renate Gundersen
  • Lisa Ekhorn

Gruppe D - 19

  • Dag Håvard Hyttnes
  • Jonas Staveli
  • Christopher Einskau

Gruppe E

  • Andreas Kirkemoen Slette
  • Tormod Rønning
  • Joakim Sivertsen Granaas

Lab / Prosjekt 4

Fyll inn FULLT NAVN på 4 gruppedeltakerere og gruppenummer (se statussiden) under hver dag. Det er plass til 5 grupper pr dag.


Tirsdag 15/3 10-15 (Magnus)

Gruppe 7

  • Petter Krossbakken
  • Vlad Jakovlev
  • Jonas Engseth
  • Henrik Brimsholm Larsen

Gruppe 12

  • Håkon Johansen
  • Adrian Næss Monsen
  • Sondre Engen

Gruppe 15

  • Marius Andre Narten Edvardsen
  • Jesper Jansson Nøkleby
  • Christer Svenning
  • Anders Pedersen

Gruppe 34

  • Fredrik Larsen
  • Dino Babovic
  • Robert Andersen

Gruppe XX

  • Aga Hussein
  • Sondre Pedersen
  • Henrik Hupe Olsen

Onsdag 16/3 13-18 (Ole)

Gruppe X

  • Berzi Wasfy
  • Ali Hamza
  • Fredrik Hov
  • Fredrik Kingell

Gruppe 11

  • Lene Askeland
  • Daniel Østlie Syversen
  • Frederic S. Hauge

Gruppe 3

  • Hans Martin Andersson
  • Morgan Kristiansen
  • Michael Magnussen
  • Erlend Sveen

Gruppe 1

  • Thomas Magelssen Bergby
  • Petter Flytøren
  • Daniel Ringdal Høgalmen
  • Espen Ottar Skjeggestad

Gruppe 26

  • Eirik Møgster Helgesen
  • Øyvind Fotland
  • Marius Gravningsmyhr

Torsdag 17/3 12-17 (Ole)

Gruppe 5

  • Marius Johansen Wallin
  • Petter Kristiansen
  • Christian Gangestad
  • Stian Dahlstrøm

Gruppe Z

  • Vidar Nøstvold
  • Erling Nordstrøm
  • Tobias Hansen


Gruppe 2

  • Mohamad Jalloul
  • Kamil Lipski
  • Lasse Fløien


Gruppe 14

  • Karoline Andreassen
  • Andrea Pharo Ronde
  • Tina Helene Bunæs
  • Tor Moltu

Gruppe 33

  • Adrian Jensby Sandaker
  • Per Christian Veien
  • Øyvind Syversen
  • Helge Rohde Garder


Onsdag 30/3 13-18 (Ole)

Gruppe 21

  • Ildrid Nerbu Løfald
  • Marie Hultman Bjørn
  • Per Edvard Volla
  • Hege Linn Nilsen

Gruppe 16

  • Kasper Christensen
  • Håvard Kristiansen
  • Tuan Hong Vo

Gruppe 9

  • Hozhan Koyi
  • Vetle Eidsmoen
  • Marianne Aasen

Gruppe 27

  • Kristian Jensen
  • Roberth Johansen
  • Oybek Shernarazarov
  • Pål H. Westlund

Gruppe 13

  • Jarand Bjerkhaug
  • Simen Storheier
  • Ole Martin Høidahl
  • Torkel Vikeby

Gruppe 11

  • Lene Askeland
  • Daniel Østlie Syversen
  • Frederic S. Hauge

Torsdag 31/3 12-17 (Ole)

Gruppe 20

  • Robert Lindbäck Nilsen
  • Kristoffer Nordbakke
  • Ole Martin Abrahamsen
  • Karina Rabben Jacobsen

Gruppe 24

  • Anders Rehnberg
  • Magnus Næss
  • Marius Steller Imingen
  • Marcus Pedersen

Gruppe 4

  • Cecilie Bekkevold
  • Ida Melvold
  • Ting Fung Yue
  • Meriton Gashi

Gruppe 30

  • Tim Sand
  • Eirik Schorpen
  • Erlend Gjelsvik
  • John Steinar Bang

Gruppe 31

  • Tonje Thøgersen
  • Daniel Svensen Sundell
  • Lars-Fredrik Aspestrand

Gruppe 8

  • Khoa Ngoc Le
  • Jan André Molteberg

Søndag 3/4 12-17 (Magnus)

Gruppe 29

  • Kim Nilsen Brusevold
  • Pernille Elvegaard
  • Fredrik Aas Isaksen

Gruppe 19

  • Dag Håvard Hyttnes
  • Jonas Staveli
  • Christopher Einskau

Gruppe 25

  • Eirik Fossheim
  • Harald Dybdahl Sannum
  • Mohammed Barzinje

Gruppe Sn4ke

  • Daniel Celand Dahl
  • Glenn Arne Ebol Christensen
  • Jonatan Bårdsen
  • Håkon Sørensen Bøckman

Gruppe Greyhats

  • Andreas Slette
  • Joakim Sivertsen Granaas
  • Tormod Rønning

Gruppe Individuell

  • Lars Petter Olsen
  • Robin Solberg
  • Beathe Borge
  • David Solbakken

Tirsdag 5/4 17-22 (Magnus) FLYTTET

Gruppe 38

  • Benedicte Bye Hansen
  • Renate Gundersen
  • Lisa Ekhorn :P

Gruppe 10

  • Jonas Nordström
  • Martin Todorov
  • Rune W. Rokne

Gruppe 17

  • Morten R. Linstad
  • Niklas Kalmár

(Gruppe 10 og 17 kan slås sammen)

Gruppe 6

  • Mads Benjamin Fjeld
  • Kristofer Natan Goodridge
  • Martin Gunnersen

Gruppe ?

  • Erik Lie
  • Fredrik Skinne

Gruppe 37

  • Abdul Samad Kakar
  • Eddie Strøm
  • Peder Lodrup
  • Stefan Kardell